تبلیغات
کردوان سفلی - بازهم اتفاقی تلخ در فوتبال منطقه

بازهم اتفاقی تلخ در فوتبال منطقه

شنبه 1 فروردین 1394 22:17

نویسنده : حمید شاهین
امروز عصر و در هنگام دیدار حساس پاسارگاد چاه حسین جمال و ایرانجوان شیخیان اتفاق دردناک دیگری بودیم که این بار همه شاهد حمله بازیکنان و تماشاگران به داور وسط این دیدار بودند. 
بنده چون شخصا شاهد این صحنه ناپسند نبوده ام و واقعه را از دیگران شنیده ام قضاوتی در این مورد نخواهم داشت ولی در هر حال حمله به داور دیدار عملی زشت ناپسند و منسوخ شده می باشد. 
   بعد از این اتفاق تلخ آقای عادل علیزاده از پیشکسوتان با اخلاق و با ادب فوتبال مقاومت علیا متنی برای بنده ارسال کرده اند که آنرا بدون کوچکترین دخل و تصرفی در این وبلاگ منتشر میکنم.   رضا محمدی

باسلام.
✅اقای حسن علیزاده تو امروز به ما درس شهامت و عدالت دادی.✅
امروز داوری اقای حسن علیزاده بین دو تیم چاه حسین جمال و شیخیان که پیشینه ی فوتبال شان روشن است، نمونه ای از شهامت و قضاوت عادلانه بود که گرفتن چهارپنالتی صحیح و سوت های دقیق ایشان باعث تمجید حاضران از ایشان شده بود. سوت هایی که امروز با نترسی تمام و اعتماد بنفس بالا زده شد به جرات میتوان گفت: از سطح شهرستان و استان بالاتر بود.  درحالی که همه ی حاضران از داوری با شهامت اقای حسن علیزاده که حتی یک اشتباه برای نمونه هم نداشت تمجید و تعریف میکردند" متاسفانه باز هم ضعف فرهنگ در منطقه هویدا شد!!! و دیواری کوتاه تر از دیوار داور پیدا نشد!!!باز هم بی جنبه بودن بعضی ها در فوتبال بخاطر شنیدن سوت های که همراه حق و عدل بود قلب فوتبال دهستان را نشانه رفت.
 درپناه حق باشید.دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: شنبه 1 فروردین 1394 22:25ناشناس
چهارشنبه 5 فروردین 1394 13:23
به نظر من تا زمانی که فرهنگ یک جامعه اصلاح نشود توقع برخوردهای متمدنانه و فرهنگی رو نباست داشت.هر ساله شاهد همچین اتفاقاتی در این مسابقات هیتیم ولی دریغ از یشرفت فرهنگی بایست پرسید اصل وجودی برگزاری این مسابقات چیست
سه شنبه 4 فروردین 1394 00:57
سلام دوستانم
من نظرات شما را بادقت خوندم و برایم قابل احترام میباشد.
یکی از دوستانم اقا رضامحمدی رو توصیه کرده بودن که برود بیشتر تحقیق کند بعدا مطالب رو در وبلاگ شون انعکاس بدهند.
من هم موافقم. چه کسی بهتر از اقای عیسی ترککی کاپیتان دوست داشتنی و بااخلاق خود شیخیان که نزدیکترین شخص به قضایا بودن.ایشان شب روز بازی از روی معرفتی که از بزرگانش اموخته به خود من زنگ زدن و از حسن که همکلاسیش بوده عذرخواهی کردن بخاطر اتفاقات پیش امده و گفتن بازیکن ما بخاطر ندادن کارت زرد به حریف اعتراض کرده و بعد از اعتراض این بازیکن دیگر برادرش نیز میاد اعتراض میکنه و به داور هل میده.... وبعداز ان داور مجبور میشه از خودش دفاع میکنه.
من چندسوال دارم ازشما عزیزان: ایا داوری حسن علیزاده کوچکترین مشکلی یا اشتباهی داشت؟ایااقای حسن علیزاده یا دیگر داوران برای سوت زدن از هیئت برگزاری تامین مالی میشوند که ما باید در حین بازی اینهمه الفاظ بد برایشان بکار ببریم و امنیت جانی شان را به خطر بیندازیم؟یکی ازدوستان گفته بود داوربه هیئت پناه ببرند!!!!مگر هیئت نیروی انتظامیست که تامین کننده امنیت داور باشد؟چرا داریم خودمان را گول میزنیم خودمان را اصلاح نمیکنیم؟!! صدنفربخواهند روی سر داوربریزندهیئت میتونه چکار کنه؟!! بخدا قصد فقط همکاری میباشدبرای برگزاری بازیها، که چند جوون دورهم جمع شون تا به راههای مخربی کشیده نشوند سرگرم باشند. یکی از دوستان قضایای جام پارسال را بیان فرموده اند. بله،اتفاقات پارسال نیززشت و بدبود. اقای محمدی و بقیه دوستان شاهد هستن که بنده بیانیه دادم و گفتم کار غلطی اتفاق افتاده. یکی از دوستان گفته حسن و امید برخلاف بنده بی ادب هستن!! دوست عزیزم اصلا اینجوری نیست. همه ی ما ازپدر و مادری تربیت دیده ایم که همیشه ما رو به اخلاق و معرفت و احترام به دیگران نصیحت کرده اند و نصیحت میکنند و همین حسن وامید دارای دلی صاف ؛پاک و بی ریا هستن که میتونید با تحقیقات بیشتر به این نظر بنده برسید. انشاالله خدا همه ی ما رو عاقبت بخیرکنه.(آمین)
دوستدار همه ی شما:عادل علیزاده
از چاه حسن جمال
یکشنبه 2 فروردین 1394 23:50
قای حسن علیزاده تو امروز به ما درس شهامت و عدالت دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
آقای محمدی فکر نکنم قضیه رو تمام و کمال براتون تعریف کرده باشن!!!
وقتی بازیکن شیخیان به داور اعتراض کرد آقای علیزاده که بنا به گفته برادر بزرگوارشون درس شهامت و عدالت دادن،با مشت زد زیر چشم بازیکن و بعد هم مدعی شد که از خودش دفاع کرده!!!
آقای درس دهنده شهامت و عدالت وقتی بازیکن به حضرتعالی اعتراض کرد شما بهشون کارت بده یا وقتی فهمیدی کار داره بالا میگیره پناه ببر به هیات برگزار کننده،هیات موظفه امنیت شما رو تامین کنه.
حالا شما کجای دنیا دیدین که بازیکن بیاد به داور اعتراض کنه داور بیاد با مشت جوابش رو بده؟؟؟؟
قصد بی احترامی به هیچ عزیزی رو نداشتم فقط خواستم حقیقت رو بنویسم،امیدوارم کسی هم با خوندن این نظر ناراحت نشه.

و در آخر جناب آقای محمدی بهتره شما از صحت داشتن یک قضیه به طور کامل مطمئن بشین بعد تو این وبلاگ باز نشر کنید.
و من الله توفیق
محمد
یکشنبه 2 فروردین 1394 20:18
سلام..اقای محمدی بجای تعریف ازداور اول نگاه کن دعوا چه طوری شروع شد اول خودداور زد توصورت بازیکن..همین علیزاده بود پارسال روسر دروازبان سفلی ریختن..این همه تعریفشون نده..کلان منطقه اینارو میشناسن..
علی ناصر
یکشنبه 2 فروردین 1394 12:31
اقای علی زاده شما تا چی نشده بیانیه میدن
لطفا از تیم خودتون هم بگین
بگین ک احمد کمالی چه بلای سر داور اورد همین بازی قبلیتون با کبگان
بگو ک اقای کمالی چه فحش های به داور داد
نگو من نبودم
نگو خودم دیدم پشت احمد کمالی بودی
لطفا حرف از فوتبال پاک ولاتتون نزن ک مثالش را بالا گفتم
من نمیگم شما بد هستین یه نگاهی هم به دور ور خودتون بکنیند بهتر میفهمید
منتطقی باش
یکشنبه 2 فروردین 1394 09:24
سلام اینجانب به عنوان دوستدار تیم مقاومت علیاچند توصیه به کادر فنی وبازیکنان این تیم دارم:1اگر شما یک نفر را به عنوان سرمربی انتخاب کرده اید پس دلیل ندارد که هرکه برای خودش بازیکنان را راهنمایی کند2از کادر فنی این انتظار می رود که از بازیکنان اماده استفاده کند نه رفیق بازی باشد وهرکه دوست خود را بازی دهد موفقعیت تیم مهم است نه چیز دیگری چرا از ا.ز وک.ک استفاده میکنید درصورتی که خیلی ضعیف اند3چرا علی عبداللهی باصدای بلند نام بازیکنان رادرست تلفظ نمیکند این کار او وفریاد زدن او به بازیکنان تمرکز انان را به هم میریزد مگر مربی وکاپیتان تیم چکاره اند4ودراخر به کلیه تیم که هیچ بازی را دست کم نگیرند وهمیشه خود را پایین تر از تیم حریف بدانند که این باعث موفقعیت تیم خواهد شد به امید قهرمانی مقاومت علیا.
ali
یکشنبه 2 فروردین 1394 08:27
با سلام.اقای حسن وامید علیزاده شهامت ندارن .خیلی بی ادب وبی معرفت و قلدرن.
صد البته اخوی ایشان انسانی شریف هستند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.