تبلیغات
کردوان سفلی - متن اطلاعیه و شکوایه مقاومت کردوان علیا

متن اطلاعیه و شکوایه مقاومت کردوان علیا

سه شنبه 11 فروردین 1394 13:58

نویسنده : حمید شاهین
چند ساعت پس از قهرمانی تیم پرسپولیس کبگان در مسابقات فوتبال نوروز 1394 متن شکوه نامه ای از سوی دسته ورزشی  مقاومت کردوان علیا منتشر شد. این متن که دارای نکات مثبت و منفی زیادی می باشد و جای نقد و بررسی های زیادی دارد را بدون هیچ گونه ویرایش در این وبلاگ منتشر میکنم و اگر جوابیه ای از سوی مسئولین برگزاری مسابقات منتشر شود آمادگیش را دارم که  آنرا نیز منتشر نمایم. 

بنام خدا
بیانیه دسته فرهنگی و ورزشی مقاومت کردوان علیا
باسلام
ضمن عرض خسته نباشی بحضورهیئت محترم برگزاری مسابقات نوروز94که در طول برگزاری مسابقات متحمل سختی ها و دشواریهای زیادی شدند.
متاسفانه درروز فینال و بخصوص هنگام انتخاب و توزیع جوایز برترین های ایندوره یکسری اتفاقات ناعادلانه،کمیاب و جدیدالتاسیس رخ داد که اکثر فوتبالدوستان دهستان کبگان و بخش بردخون که شاهد و حاضر بودند متوجه این ضعف های تمسخرامیز هیئت برگزاری شدند.
مردم شریف و غیور دهستان کبگان
در ابتدا خدمت شما عرض کنم که تیم مقاومت علیا بعنوان پرافتخارترین تیم دهستان(با5قهرمانی.3نائب قهرمانی و2مقام سومی) مقام نائب قهرمانی بدست آورده ی ایندوره را نیز افتخار میشمارد و به ویترین افتخارات خود اضافه کرده است و شکست دربازی فینال را می پذیرد و قهرمانی تیم پرسپولیس کبگان را به مردم عزیز کبگان تبریک عرض می نماید. و نشر این بیانیه هیچ ربطی به نتیجه ی حاصل شده بازی ندارد.
فقط چندسوال از هیئت برگزاری
1.شما از بخشدار و تربیت بدنی کاکی،شورای اسلامی و فرماندار خورموج و در اخر از مردم و شورای اسلامی روستای خودتان اسماعیل محمودی نیز تقدیر و تشکر کردید، آیا آقای حسین مروت که اینهمه زحمت کشیدند و عامل اصلی حضور اقای محمدنوازی در روز افتتاحیه بودند سزاوار کوچکترین تشکر و قدردانی نبودند؟!!! همه میدانند که آوردن اقای نوازی اگر سماجت و پشتکاری اقای مروت نبود شما عمرا نمی توانستید اقای نوازی را برای روز افتتاحیه بیاورید. آیا یک تشکر خشک وخالی پشت میکروفن خیلی هزینه بر بود؟!!!
آقای مروت تیم مقاومت علیا از جانب هیئت برگزاری از شما بخاطر همه ی زحماتت تشکر میکند.
2.آیا انتخاب بهترین دروازه بان ایندوره براساس کدام آمارها و نقطه سنجی ها صورت گرفته بود؟!!!هرکسی که کوچکترین اطلاعاتی از فوتبال دارد خوب میداند که ملاک انتخاب بهترین دروازه بان تعداد گلهای خورده(میانگین حضور) و کلین شیت هایی میباشد که یک دروازه بان انجام داده باشد.
حسن علیزاده دارای کمترین گل خورده(2گل خورده)و4 کلین شیت بودند و دروازه بان کبگان با(3گل خورده)و 3کلین شیت.  براساس کدام معیار دروازه ی کبگان بهترین دروازه بان شدند،بعداز این انتخاب و مطلع شدن امار، کسانی که از بخش بردخون حضور داشتن به تمسخر این انتخاب هیئت و فوتبال دهستان پرداختند که جای ابروریزی بود. ایا به غیر از این بود که فوتبالی بودن خودتان را زیر سوال بردید و مورد تمسخر همه قرار گرفتید؟!! آقای علیرضا دریایی برای توجیح این انتخاب مسخره و مغرضانه و کینه جویانه در تماس تلفنی میگویند:که نام حسن علیزاده بعنوان بهترین دروازه بان بوده که مجری اختتامیه ی بازیها احمدزارعی به اشتباه نام دروازه بان کبگان را بجای حسن علیزاده خوانده است!!!!!!!
3.برای انتخاب بهترین بازیکن جام چه ملاکی را مدنظر گرفته بوده اید؟!!
همه میدانند که علی کمالی کاپیتان مقاومت بهترین بازیکن این دهستان بوده و هست و درایندوره نیز با حضورش در قلب خط دفاعی تیمش مستحکم ترین خط دفاعی را ازان تیم مقاومت کرده است. آیا ایشان مستحق عنوان بهترین بازیکن ایندوره نبود؟
4.آیا تیم شاهین اسماعیل محمودی که همگان دیدند بیشترین همکاری را با هیئت داشتند(همکاری داوری و نظم مسابقات)لایق کوچکترین تقدیری نبودند.حتی شنیده شد که حاضر بوده اند هزینه جایزه یادبودی که بهشون تعلق بگیره را نیز خودشون پرداخت کنند. اکثر این انتخاب ها از روی کینه و غرض طراحی شده بود و برای اکثر حاضرین روشن شد.
6.مقاومت باخت،اما هیئت محترم آیا کبگان فقط دو بازیکن غیربومی داشت؟؟کبگان فینال تیم منتخبی از بهترین بازیکنان استان بود که فقط 4نفر از آنها اجدادشون مال کبگان بودن بقیه غیر بومی و بانام جعلی بازی میکردند که حتی شماره17کبگان که بازیکن کبگانی این تیم بود نیز جایی در ترکیب نداشت و بصورت ذخیره وارد زمین بازی شد.!!!
7.آیا تیمی که بازیکنش چاقو و تبر دردست وارد زمین میشود و وسط زمین دعواکشون راه می اندازد میتواند تیم اخلاق باشد؟ اخلاق ورزشی فقط مربوط به زمان حضور در زمین فوتبال نمیشود،بلکه ورزشکار و تیم اخلاقمدار کسی میباشد که در بیرون اززمین نیز اخلاق و منش الگومند و پهلوانی داشته باشد. در این انتخاب نیز حق تیم با اخلاق کردوان سفلی ضایع شد،تیمی که در چندین سال با کمترین حاشیه مسابقات را به پایان رسانده است،بخصوص سال92که خودشان میزبان بودند و از حق خودشان که صعود به مرحله بعد بود نیز گذشتند.
درضمن انتخاب تیم داوری از خورموج ورابطه ی داور وسط با یکی از مسئولین خورموج که اصالت کبگانی دارد ودیروز داور را همراهی میکردند نیز جای بسیاری سوال دارد؟؟؟؟!!!! و همچنین راحت قبول کردن تیم کبگان به پوشیدن لباس دوم خودشان یعنی سفید نیز یک جای مسئله میباشد، تیم کبگانی که در بازی اول گروهی با مقاومت و نیمه نهایی با شاهین اسماعیل محمودی بخاطر بخاطر نپوشیدن لباس دوم خود حتی تا برگزار نشدن مسابقه نیز پیش رفته بود و بعد از انجام قرعه کشی حاضر به انجام بازی شده بود اینسری داوطلبانه لباس دوم خود پوشید!!!!!خدا کند امتیازو وعده هایی از قبل از طرف هیئت برگزاری برای تلافی به تیم کبگان نداده باشند.
و درآخر:
ای کاش نام شهدای عزیزمان را برای اینگونه بازیها برنمی گزیدیم تا با نام مبارک آنها استفاده ابزاری نشود،چونکه شهدای گرانقدر ما جان وتن خود را جلوی خمپاره ها و ترکش ها قرار دادند که مبادا بعد خاطره های تلخ دوران رژیم پهلوی دوباره ظلم و ناحقی در کشور حاکم شود،آنها خواهان برقراری عدل و حق بودند،عدل و حقی که امروز هیئت برگزاری در اخرین روز به شدیدترین شکل مغرضانه زیر دست وپا له کرد.
گر به دولت برسی، مست نگردی مردی
گر به ذلت برسی،پست نگردی مردی
اهل عالم همه بازیچه ی این دست هوسند
گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردی
تندرست و پیروز باشید(دسته ی فرهنگی و ورزشی مقاومت کردوان علیا)دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: سه شنبه 11 فروردین 1394 14:06چهارشنبه 19 فروردین 1394 19:21
با سلام خدمت همه فوتبال دوستان دهستان کبگان
بیاییم از این به بعد شیوه ی میزبانی جام نوروز را از مجریان آن ( استقلال اسماعیل محمودی ) الگو برداری کنیم .
اشوم سید
سه شنبه 18 فروردین 1394 00:30
باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان بزرگوار ورزش دوست.
جاداره ازدوست عزیزی که از زیارت مسئله جالب وحقایقی رامطرح کرده تشکر کنم.
طبق امار بدست امده کردوان اولیا تو چندسال اخیر جز بی نظم ترین وبی اخلاق ترین تیم منطقه دهستان کبگان شناخته شد...باتشکراز همه خوبان .
زیارت
دوشنبه 17 فروردین 1394 10:05
خدمت مسئولا مقاومت کردوان علیا !!!! لطفاً دست از دادن بیانیه بردارید، حرف از داور زدید و خورموجی و آشنا بودن او با کبگانی ها، یادتون رفته جام کردوان سفلی که اومدید فینال با زیارت و داوری مرحوم مصطفی محمودی !!!! این حرف از خودم نیست از گفته بچه های روستای شماست و آقای یدالله بـــــــــــدری !!!! گفت : همان روز مصطفی محمودی نهار کردوان بوده و گفته اگه امروز من داور هستم نمی زارم جام بره زیارت !!!! و بعد اون پنالتی خنده آور دقیقه 93 که علی کمالی خودش را زد به پشت سر علی سلطانی و داور اعلام پنالتی کرد در حالی که بازیکن زیارت جلو علی کمالی به هوا بلند شده بود برای زدن ضربه سر ، از این کارهای مسخره در فوتبال منطقه بسیار زیاد هست و کاری هم نمیشه کرد . پس خواهشمند است لطف کنید این بیانه دادن ها که هیچ فایده ای ندارد را تمام کنید و بر علیه هیئت بازی ها که حداقل بر خلاف شما بازیها را تا آخر می رساند و در صورت باخت شیشه شکسته در زمین نمیریزد و بازیها را تعطیل نمیکند حرف نزنید !!!!
اشوم سید
شنبه 15 فروردین 1394 22:01
سلام.داشتم ردمیشدم متوجه تیترجالبی ازبهترینهاشدم.تاالهان که دارم این مطالب رامینویسم سروپاخنده ام.فقط خواستم ازمخاطبی که بهترین هاراانتخاب کرده تشکرکنم واقعا دمت گرم...
اینجوری تیم اولیا وعادل خان شایداروم شن عادل تو که پدر مارو دراوردی زنگ زدن که ناعدالتی شده درمورد بهترین ها!یعنی توعرض داری خودتون عدالت خواه هستین اگه پارسال دریایی جام برگزار میکردشاهین با امادگی که داشت راحت قهرمان میشد....وسلام
تقدیم به دسته ورزشی مقاومت کردوان اولیا
جمعه 14 فروردین 1394 12:19
بهترین های این دوره از مسابقات
تیم قهرمان:مقاومت اولیا
تیم نائب قهرمان:پرسپولیس کبگان
بهترین بازیکن:علی کمالی ازمقاومت اولیا
بازیکن اخلاق:رضاکمالی ازمقاومت اولیا
بهترین سرمربی:امیدعلیزاده ازمقاومت اولیا
بهترین مربی:احمدکمالی از مقاومت اولیا
بهترین سرپرست:عادل علیزاده مقاومت اولیا
بهترین دروازه بان:حسن علیزاده مقاومت اولیا
بهترین دفاع راست:عارف عبدی زاده مقاومت
بهترین هواداران:علی عبدالهی{اولیا}حسن کمالی{اولیا}محمدعلیزاده{اولیا}
دوست گلم
پنجشنبه 13 فروردین 1394 12:35
سلام.عادل خان علیزاده.مثل اینکه شمابه هیچ صراطی مستقیم نمیشید.اگرقرار براین منوال باشه جنابعالی وهم تیمیهات برترینها رو انتخاب کنیدواقعا که خیلی خنده دار است اینجوری که شماپیش میریدفکرکنم همه کاپ هارو حق خودمیدونید!عجیبه که هنوز نگفتید بهترین سرمربی داداش امید واحمدکمالی بوده وبهترین تماشاگربابام وحسن کمالی!! ودرپایان ارزوی توفیقات برای دهیارغیر ورزشی روستا!
کردوان علیا زادگاه بزرگان و عالمان بوشهر
چهارشنبه 12 فروردین 1394 23:18
سلام
دوست عزیز خدا روشکر که شما بیانیه ی ما رو قبول کرده بودید و ان را به اب تمیز تشبیه کرده بودید ولی خود ما را انسانی زشت وکثیف تشبیه کرده بودید. بازم خدا رو شکر
ولی دوست عزیز از حرفهای تند شما مشخص بود که از علیا دل پری داشتی!! من فقط دلیل ناراحتی شما رو سلطه و آقایی کردن علیا در این 15سال بر فوتبال منطقه دیدم و نه چیز دیگری.
حکایت شما هم حکایت بچه ای بود که جفت پاهاش قطع بود و روی ویلچر نشسته بود و از مادرش بهونه ی کفش میکرد!! دوست عزیز شما ریشه و بنیه فوتبالی ندارید چطور دنبال جام میگردید؟!!برای کفش پوشیدن باید پا داشت،بروید تمرین کنید و بهتر بشوید تا ریشه درست کنید اونوقت دنبال جام بگردید. امیدوارم از من ناراحت نشی چونکه دوستت دارم.
کردوان علیا زادگاه بزرگان و عالمان بوشهر
چهارشنبه 12 فروردین 1394 23:18
سلام
دوست عزیز خدا روشکر که شما بیانیه ی ما رو قبول کرده بودید و ان را به اب تمیز تشبیه کرده بودید ولی خود ما را انسانی زشت وکثیف تشبیه کرده بودید. بازم خدا رو شکر
ولی دوست عزیز از حرفهای تند شما مشخص بود که از علیا دل پری داشتی!! من فقط دلیل ناراحتی شما رو سلطه و آقایی کردن علیا در این 15سال بر فوتبال منطقه دیدم و نه چیز دیگری.
حکایت شما هم حکایت بچه ای بود که جفت پاهاش قطع بود و روی ویلچر نشسته بود و از مادرش بهونه ی کفش میکرد!! دوست عزیز شما ریشه و بنیه فوتبالی ندارید چطور دنبال جام میگردید؟!!برای کفش پوشیدن باید پا داشت،بروید تمرین کنید و بهتر بشوید تا ریشه درست کنید اونوقت دنبال جام بگردید. امیدوارم از من ناراحت نشی چونکه دوستت دارم.
چهارشنبه 12 فروردین 1394 23:08
جهت اطلاع دوستان عزیز شورای اسلامی و دهیار محترم کردوان علیا قول مساعد داده اند که در اولین فرصت از آقایان حسن علیزاده و علی کمالی بخاطر حقی مسلمی که از انها ضایع گردیده و مورد ظلم واقع شده اند در مراسمی با حضور مسئولین استان از این دوبازیکن دلجویی،تقدیر وتشکر بعمل اورند.
چهارشنبه 12 فروردین 1394 22:57
سلام
دوست عزیز خدا روشکر که شما بیانیه ی ما رو قبول کرده بودید و ان را به اب تمیز تشبیه کرده بودید ولی خود ما را انسانی زشت وکثیف تشبیه کرده بودید. بازم خدا رو شکر
ولی دوست عزیز از حرفهای تند شما مشخص بود که از علیا دل پری داشتی!! من فقط دلیل ناراحتی شما رو سلطه و آقایی کردن علیا در این 15سال بر فوتبال منطقه دیدم و نه چیز دیگری.
حکایت شما هم حکایت بچه ای بود که جفت پاهاش قطع بود و روی ویلچر نشسته بود و از مادرش بهونه ی کفش میکرد!! دوست عزیز شما ریشه و بنیه فوتبالی ندارید چطور دنبال جام میگردید؟!!برای کفش پوشیدن باید پا داشت،بروید تمرین کنید و بهتر بشوید تا ریشه درست کنید اونوقت دنبال جام بگردید. امیدوارم از من ناراحت نشی چونکه دوستت دارم.
چهارشنبه 12 فروردین 1394 15:33
باعرض سلام خدمت همه علاقه مندان به فوتبال منطقه
خسته نباشیدبه آقای محمدی مدیروبلاگ وخسته نباشیدبه مجریان برگزاری جام امسال نوروز.که یکی ازبهترین دوره ها ازلحاظ برگزاری بود.خسته نباشیدمیگم به آقای علیرضاخان دریایی ودوستان گلشون.وخسته نباشیدمیگم به اکثرتیم ها چه اونا که شانسی براصعودنداشتن وچه اونا که مدعی بودن ولی ظرفیت باخت وحذف روداشتن.خسته نباشیدمیگم به هواداران تیم ها که هم موقع بارون حاضربودن وهم گردوخاک انصافا که گرمای فوتبالم همونان.واما.گله میکنم به حضوراین همه بازیکن غیربومی اونم ازنوع بی کیفیتش توتیم های حاضرکه یه سروگردن بالاترش وباغیرت ترش پرن توجوونای خودمون.گله میکنم ازاونایی که 500هزارتومن پول دادن بازیکن اوردن دریغ ازیه گل یه پاس گل یه کارمثبت.گله میکنم ازاونایی که فک میکنن مرغ همسایه غازه وحق جوونای خودمونو میخورن مثه آب خوردن.گله میکنم ازهمه اونایی که قهرمانی وبرتری کبگان رومیخوان کم بشمرن.گله میکنم به اونایی که میخوان نتیجه فوتبال وبیرون اززمین فوتبال رقم بزنن اونم باحاشیه وجوسازی.امسالم بازنده های واقعی اونایین که برتری رقیبشونوندیدن ونپذیرفتن.بله ورزش بااخلاق عشقه بی اخلاق ریالیم ارزش نداره.تبریک میگم به کبگان بابت قهرمانیش.تبریک میگم به میزبانی امسال بابت میزبانی عالیش.تبریک میگم به مردبااخلاق فوتبال ولات خودمون سلمان کردوانی که امسال تومرکززمین مثل چندسال پیشش جانانه مبجنگید.درآخرواقعا ارزش داشت 1میلیون تومن هزینه برا بازیکن غیربومی بااین کیفیت ودوم شدن یانایب قهرمان شدن فقط بخاطراین که جوونای خودمون اهمیتی بهشون نمیدیم.فوتبال یه ورزش فنی وآدمای فنی وبزرگ میخواد.رفیق بازی وقوم خویشی نیست که.
باآرزوی موفقیت وسلامتی وعاقبت به خیری همه جوونای منطقه
انشاالله سالی پرازشادکامی براشون باشه.باتشکردوباره ازآقای محمدی که تنهاحامی رسانه ای ماعلاقه مندان به فوتبال هست که میتونیم نظراتمون روآزادانه اعلام کنیم.وباآرزوی موفقیت برادوتیم فجرومقاومت
یک هوادارفوتبال ازکردوان علیا
دهستان كبگان
چهارشنبه 12 فروردین 1394 09:22
با عرض سلام جهت اطلاع بگم كه لطفا اول تیم علیا پیشوند فرهنگی رو از دسته ورزشیتون بردارین تا بعدش...
خوانندگان عزیز لطفا گول این حرفای پر زرق و برق رو نخورین
گر چه هر كدوم از كلمات به تنهایی معنی خوبی دارد و سر هم كردنشان هم در قالب جمله پر معنی میشود ولی باید دید كه این جملات رو برای چی گفته شده و نیت اون كه گفته چی بوده و از همه مهمتر از زبان چه كسانی گفته شده.هر چند كه بعضی از انتقادات بالا پر بیراه نیست ولی چون از زبان كسانی گفته شده كه خودشان پر از انتقادن هر چند با نگاه اول خوب بنظر میرسد ولی به دلایلی كه گفتم بعد بی ارزش میشود و تنفر از نویسندگان بیشتر(با توجه به دلایلی كه همه شما عزیزان میدانید وبرای همه ثابت شده است در مورد تیم علیا) این گفته ها از زبان انان مثل این میماند كه شما یك لیوان اب تمییز رو اگر از دست یك ادم تمییز و خوشبو برداری نوشیدنش خیلی میچسبد ولی اگر همان لیوان اب تمییز رو از دست یك ادم كثیف و زشت بگیری رغبت به نوشیدنش پیدا نمیكنی كه هیچ حالتان هم بهم میخورد.حالا شده حكایت انتقاد(عادلانه) تیم علیا و قیافه حق به جانبشان نسبت به دیگران...tanks
ندا
سه شنبه 11 فروردین 1394 17:48
سلاااااااااااااااااااااامخوووووووبی؟به وبت س زدم میشهبه وبم سربزنی
یاسی
سه شنبه 11 فروردین 1394 15:29
سلام وبلاگت خوبی داری من که از بعضی از مطالبت راضی بودم ولی یه مشکل کوچیک داری اونم بازدیدت بود من یه راه بهت یاد میدم انجام بده تا بازدیدت بره بالا برو به این آدرس و وبلاگت را اونجا ثبت کن تا نویسندکان وبلاکهای دیگه بیان بهت سر بزنند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.